O Promotion

O PROMOTION 

Jsme produkční agentura, která se specializuje na eventy včetně jejich kreativních řešení, realizace a bookingu interpretů. Připravíme Vám akci na klíč včetně návrhu, zajištění programu, lokality, ubytování a dopravy. Plánujete velkou akci nebo večírek? Stejně tak pro Vás produkčně zajistíme family day nebo firemní oslavu Vašeho výročí.

 

Patříme k hudební televizi Stanice O, a.s., která provozuje TV kanály ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO EXPRES a ÓČKO BLACK. Je pro nás prioritní individuální přístup ke klientovi, pružnost, flexibilita a spolehlivost. Jsme kreativní a spolehlivý tým vázaný zodpovědností ke klientovi i k mateřské značce ÓČKO. Disponujeme dlouhodobým a jedinečným know-how v oblasti hudební a koncertní produkce.

 

PORTFOLIO

Akce pro veřejnost, eventy na klíč.
Vánoční večírky, firemní oslavy a konference.
Pronájem prostoru Óbejvák ve Westfield Chodov.
Booking hudebníků a dalších osobností pro komerční akce.
Propojení akcí pro veřejnost s televizním vysíláním.
Pronájem televizního studia včetně techniky a obsluhy.
Široká škála originálních eventů s možností propojení s klienty.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ EVENTY

KFC Pořádná porce zábavy: 4 ročníky eventů zahrnující koncerty, workshopy, jídlo a zábavu.

O2 Rodinný denKompletní zpracování eventu podle zadání klienta, zajištění doprovodného programu a hudebních interpretů, včetně kompletního guest managementu.
O2 HradyPříprava a realizace O2 Guru chill-out zóny pro jednoho z hlavních partnerů festivalu Hrady CZ.
Zonky eventyKompletní zpracování akcí podle zadání klienta, vánoční večírek, oslava narozenin a letní tour po českých koupalištích.
YOUFESTSpoluorganizace s Prima Cool na 5 ročnících originálního festivalu spojujícího hudbu, youtubering, gaming, fresh food a módu.
ŠKODA AUTO – aktivaceRealizace vystavení pro jednu z největších českých značek na festivalu YOUFEST, na kterém je ŠKODA AUTO již 2. rokem hlavním partnerem.
CK Blue StyleKompletní zajištění vánočního večírku.
Vertical Entertainment eventyOrganizace předpremiér včetně výběru lokality, kreativního řešení a příprava VIP večírku.

KDE JSTE MOHLI VIDĚT ÓČKO 2020

ÓČKO CITY OUTDOORSedm zastávek na populárních horských střediscích po celé ČR. Zábavný program pro děti ale i hudební vystoupení DJs.
Terasa SmíchovNa Terase Smíchov jsme uspořádali živé hudební vystoupení, jako např. DJ Roxtar, Petr Kotvald nebo POETIKA s DJ Timem Otisem.
Majk SpiritExkluzivní koncert Majka Spirita proběhl 10.9.2020 na nevšední terase v centru Prahy a to v Art Restaurant Mánes.
No-Co-Viď SessionsVe spolupráci s MDMA Fashion a Becherovka jsme připravili sérii DJ shows se jmény jako např. Rojax, Dj Lucca, Chris Sadler, Matamar, Adriana Hranáčová, JB&FLESH, Subgate, nebo thajská hvězda Nakadia.